پروژه ها

درباره ما

شرکت MELARES Turkey Properties با فعالیت های بازاریابی و فروش خود طی ۱۷ سال گذشته یکی از قوی ترین نمایندگان بخش املاک و مستغلات می باشد .

MELARES یک شرکت بین المللی است که کارمندانی از ترکیه و ملیت های مختلف را در خود جای داده است.

هنگامی که به استانبول می آیید دو متخصص املاک (یک ترک و یک ایرانی) در فرودگاه از شما استقبال خواهند کرد .

در صورت درخواست , راهنمایی برای انتخاب هتل ،برگزاری تورهای بازدید املاک و همچنین خدمات معرفی شهر را به صورت رایگان انجام می دهیم

ما مشاوره واقعی املاک و مستغلات را انجام می دهیم . ملک متناسب با نیازها و بودجه را انتخاب کرده و آن را به سرمایه گذاران خود ارائه میکنیم.

مهم است که ملک مورد نظر در زمان مناسب و با قیمت مناسب تهیه گردد. به همین دلیل ما درزمینه مشاوره سرمایه گذاری نیز مشتریانمان را حمایت می کنیم.

از آنجایی که ما در بازار املاک تسلط کافی داریم، می توانیم جایگزین های مختلفی را ارائه دهیم.

همچنین در هر موضوعی که پس از فروش مورد نیاز باشد و در محدوده اطلاعات ما قرار گیرد شما را پشتیبانی می کنیم.

در روند قانونی، وکلای ما انواع مشاوره را برای اطمینان از این که تمام مراحل مطابق با قانون ترکیه انجام می شود، ارائه می دهند.

در روند قانونی، وکلای ما انواع مشاوره را برای اطمینان از این که تمام مراحل مطابق با قانون ترکیه انجام می شود، ارائه می دهند.

شهروندی ترکیه

با سرمایه گذاری املاک و مستغلات به قیمت ۲۵۰٫۰۰۰ $ یا بالاتر (یک عدد یا بیشتر) خود، همسر و کودکان زیر ۱۸ سال شما مجاز به دریافت حق شهروندی خواهند شد .

با عنوان شرکت MELARES Turkey Properties مناسب ترین گزینه های ملکی برای دریافت حق شهروندی را برای شما پیدا میکنیم

به عنوان MELARES TURKEY PROPERTIES میتوانید در پرونده ما گزینه های مختلف مانند واحدهای تک خوابه و یا ویلاهای مستقل و حیاط دار را بیابید

چرا MELARES

با عنوان MELARES TURKEY PROPERTIES که شرکتی ترک است از سال ۲۰۰۳ تمام پروژه های ملکی ترکیه از جمله استانبول را مدیریت میکنیم

همیشه سعی می کنیم پیشنهادات سرمایه گذاری قابل اعتماد و سودآور را برای مشتریانمان ارائه دهیم.

به عنوان MELARES TURKEY PROPERTIES میتوانید در پرونده ما گزینه های مختلف مانند واحدهای تک خوابه و یا ویلاهای مستقل و حیاط دار را بیابید

با تسلط کامل بر قسمت اروپایی و آسیایی استانبول یکی از قویترین نمایندگان بخش املاک و مستغلات با راهکارهایی نوین برای مشتریان داخلی و خارجی هستیم

به وسیله رابطه خوب و قراردادهای اختصاصی با شرکت های ساختمانی بهترین قیمت و برنامه پرداخت را به شما ارائه می دهیم

هنکامی که ما را شناختید متوجه خواهید شد که با تسلط خود بر صنعت ساخت و ساز و موقعیت های مکانی و املاک برای شما یک مشاوره املاک واقعی ارائه خواهیم داد

در کنار خانه های با ضمانت دولتی ,و واحدهای آماده تحویل و یا در حال ساخت , می توانیم واحدهای دست دوم را هم به شما ارائه دهیم

سرمایه گذاری در ترکیه

امتیازات اختصاص یافته توسط دولت ترکیه برای جذب سرمایه گذاران خارجی در بازار املاک و مستغلات در خرید املاک و مستغلات توسط سرمایه گذارن خارجی از ترکیه نقش مهمی ایفا می کند. بر اساس داده های رسمی هر ساله افزایش قابل توجهی در تعداد سرمایه گذاران املاک و مستغلات خارجی مشاهده می شود .

  • دادن حق شهروندی ترکیه در مقابل خرید ملک به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار
  • با توجه به قرارداد امضا شده بین ۸۰ کشور جهان با دولت ترکیه مبنی بر جلوگیری از مالیات دوگانه ,مالیات زاده از درآمد به دست آمده از املاک و مستغلات خود در ترکیه در مجموع مالیات های پرداختی در کشور خودتان محاسبه می شود .
  • بر اسااس قانون قبلی افراد خارجی فقط به مدت سه ماه حق سکونت در کشور ترکیه را داشتند که این مدت در قانون جدید به یک سال و بیشتر افزایش یافته است .
  • با خرید ملک در ترکیه از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید شد
  • امکانات موجود در زمینه آموز و پرورش, گردشگری و بهداشت و درمان مانند شهروندان ترکیه برای سرمایه گذاران خارجی هم رفاه در زندگی فراهم می کند.

استانبول

استانبول رتبه ۱۵ را در میان شهرهای پر جمعیت جهان به خود اختصاص داده است این شهر ۱۶ میلیون نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است و همچنین در همین راستا اولین کشور دراروپا است.

موقعیت استانبول در جهان با قرار گیری آن در میانه اروپا، آسیا و خاورمیانه بسیار استراتژیک است، استانبول مرکز اقتصادی، مالی و فرهنگی ترکیه است. بنیاد و تاسیس این شهر به ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد ،این شهر باستانی و گردشگری پایتخت سه امپراطوری رم، امپراتوری بیزانس و عثمانی بوده است. استانبول یک شهر اقتصادی با فعالیت ۲۴ ساعت در شبانه روز است و در عین حال یک شهر منحصر به فرد با تمام رنگ های رنگین کمان است به این ترتیب قادر خواهید بود زندگی آرام و زندگی پر جنب و جوش را در یک شهر تجربه نمائید.

مساجد مدرن و تاریخی در هر منطقه ای از این شهر وجود دارد که ادیان و فرهنگ های مختلفی را در بر میگیرد. مردم به دین، فرهنگ و شیوه زندگی یکدیگر احترام می کنند. استانبول نیز در مقایسه با بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا بسیار امن است.

استانبول، با افتخار بزرگترین بازار املاک و مستغلات ترکیه است، همچنین میزبان مهمترین پروژه های مسکونی تجاری ترکیه است. از آنجایی که سرمایه گذاری املاک و مستغلات امن و فرهنگ بسیار خوبی است، اکثر ساکنان محلی سرمایه گذاری خود را به املاک و مستغلات هدایت می کنند. علاقه سرمایه گذاران محلی و بین المللی در پروژه های استانبول طی سال ها افزایش چشمگیری داشته است.

استانبول همچنین سرمایه فرهنگی و هنری است و ارزش های تاریخی و فرهنگی زیادی در شهر وجود دارد. مناطق سرگرمی و تفریحی مدرن به لطف سرمایه گذاری های انجام شده در ۱۰ سال گذشته توجه زیادی را به گردشگران جلب می کنند به این ترتیب در این شهر فعالیت ها برای مدت ۳۶۵ روز سال برگزار می گردد،

دولت ترکیه از پروژه های بزرگ که ارزش برند استانبول را در جهان افزایش می دهد را پشتیبانی میکند ، استانبول همیشه یک موقعیت ویژه را در تاریخ به عنوان نام تجاری بسیار مهم اشغال کرده است. با توجه به برنامه ریزی های اخیر، اهمیت و ارزش آن در آینده ای نزدیک افزایش بیشتری خواهد یافت.

فرودگاه استانبولاین فرودگاه سومین فرودگاه استانبول خواهد بود فاز اول این پروژه در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ راه اندازی شده است و سالانه به ۱۲۰ میلیون نفر خدمات ارائه خواهد کرد و مهمترین فرودگاه در سرتاسر جهان خواهد شد.

سرمایه گذاری در استانبول

بر اساس آمار، علاوه بر زیبایی های فرهنگی و تاریخی آن، استانبول شهری است که سرمایه گذاران خارجی هر ساله خرید مسکن را در این شهر افزایش می دهند. استانبول یک شهر بزرگ با ویژگی های مختلف است که توجه سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات را به منظور اقامت و سرمایه گذاری جذب می کند.

بخش بسیار بالایی از استخدام ها در استانبول است، که فرصت های شغلی برای اتباع خارجی که در اینجا زندگی می کنند ایجاد می کند . با افزایش جمعیت استانبول، نیاز به مسکن و به ویژه نیازهای اجاره ای افزایش می یابد. ۵۷٪ جمعیت کمتر از ۴۰ سال سن دارند افزون بر این، تعداد افرادی که در استانبول کار می کنند، دانشجویان و متاهلان تازه ازدواج کرده مشتریان بالقوه برای سرمایه گذاری املاک هستند.

اتباع خارجی که به صورت مداوم روابط تجاری ، با کشور ترکیه دارند. به جای اقامت در هتل در هر بازدید از استانبول می توانند در خانه خود اقامت کنند که راحت تر و سود آورتر است .

زندگی در استانبول، که شهری منحصر به فرد با راه دریایی بوسفور که قسمت آسیایی و اروپایی را به هم متصل می کند، توجه سرمایه گذاران مسکن خارجی را جلب می کند.

استانبول یکی از شهرهای نادر دنیا است که چهار فصل را در تمام طول سال میتوان در آن تجربه کرد .

دولت ترکیه از پروژه های بزرگ که ارزش برند استانبول را در جهان افزایش می دهد را پشتیبانی میکند ، استانبول همیشه یک موقعیت ویژه را در تاریخ به عنوان نام تجاری بسیار مهم اشغال کرده است. با توجه به برنامه ریزی های اخیر، اهمیت و ارزش آن در آینده ای نزدیک افزایش بیشتری خواهد یافت.

با توجه به وجود مراکز خرید در مقیاس بزرگ و در نتیجه بسیاری از معروف ترین مارک های داخلی و بین المللی، امکان خرید یکی دیگر از عوامل مهم در جذب علاقه افراد خارجی برای زندگی در استانبول است.

]

خدمات ما

خدمات ما

شهروندی

درصورت خرید ملک به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰دلار که برای اخذ شهروندی ترکیه امری ضروری است،تیم با تجربه MELARES TURKEY PROPERTIES و وکلای ما ،شما را در مسیر درست و به بهترین شکل ممکن برای انجام امور مربوطه راهنمایی می کنند.

خدمات سفر

ما برای شما سرویس ترانسفر رایگان از فرودگاه، مشاوره برای انتخاب هتل مناسب در صورت نیازشما، تور رایگان بازدید از پروژه ها ،مناطق دیدنی و خدمات مشاوره تدارک دیده ایم.

مشاوره املاک و مستغلات

تمامی مراحل مورد نیاز برای انتخاب یک ملک ایده ال ، مناسب با نیازها و بودجه شما را مشاوران سرمایه گذاری ما انجام خواهند داد.

مشاوره سرمایه گذاری

با توجه به مدیریت در املاک و مستغلات، یکی از بارز ترین تخصص های ما خرید ملک مناسب در زمان مناسب و فروش آن با قیمت درست و در زمان ایده ال است.به عنوان شرکت MELARES TURKEY PROPERTIES ، ما همچنین ازکسب درآمد شما به صورت مداوم از طریق خدمات دریافت اجاره که برای ملک شما تدارک دیده ایم اطمینان حاصل خواهیم کرد.

املاک بازفروش شده

به لطف سابقه طولانی ما در بازار واحد های باز فروش ، می توانید هر پروژه ای که دوست دارید را انتخاب کنید بدون اینکه مجبور به انتخاب صرفاً ازمیان پروژه های نو ساز باشید. مهم ترین چیز برای ما رسیدگی به تمامی نیاز های شماست

خدمات پس از فروش

ما انواع خدمات پس از فروش را به شما ارائه می دهیم از قبیل پرداخت قبوض آب و برق و غیره ،ثبت نام برای شماره مالیاتی ،افتتاح حساب بانکی ، خدمات طراحی دکوراسیون ، باغبانی و خرید وسایل منزل وهر مسئله ای که شما برای آن به کمک احتیاج داشته باشید.

مشاوره حقوقی

وکلای ما آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره مربوط به خرید و فروش ملک، امور حقوقی ومراحل اخذ شهروندی مطابق با قوانین ترکیه می باشند.

مشاوره زندگی

شما می توانید درباره تمامی نیاز های خود در استانبول از ما مشورت بخواهید.ما در مورد همه آنچه در حوزه دانش و اطلاعات ما باشد به شما کمک خواهیم کرد ، و شما را به سوی بهترین قیمت ، بهترین خدمات و محصول ها هدایت خواهیم کرد.

ارتباط با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برقراری تماس از طرف کارشناسان شرکت Melares لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمائید

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Mercedes Bulvarı B3 Blok No:30BAD Bahçekent Cadde Flora Başakşehir / İstanbul

۱۶۶۴ ۶۶۹ ۲۱۲ ۹۰+ | ۵۳۲۳ ۲۴۹ ۵۳۰ ۹۰+

ساعات کاری ۱۰:۰۰ – ۲۳:۰۰ (هر روز هفته)

info@melares.com

دریافت اطلاعات بیشتر دریافت اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برقراری تماس از طرف کارشناسان شرکت Melares لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمائید